Avon Soothing After Sun Body Butter vyživující tělový krém po opalování 200 ml

Objem
200 ml

• , zakoupeno v Notino

• Vyživuje pokožku po opalování, hydratuje, zklidnuje

Určitě doporučuji, tento krem už jsem jednou měla a byl skvělý, a proto jsem si ho objednala znova.Vždy mi pomohl na popáleniny od slunce

Druh
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
200 ml

Bohatý krém po opalování s příjemnou tropickou vůní obsahuje bambucké máslo a komplex vitaminů E, C a B5. Pokud chcete mít po opalování zdravou a krásnou pokožku, tento zklidňující tělové krém je k tomu jako stvořený.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Notino